Organogram

Directeur: Sarah Cools
Administratief medewerker: Ann Valérie Van Hoefs
Melissa Daelman
Zorgcoördinator: Liesbeth Herremans
Veerle Caus
Pedagogisch ondersteuner: Nathalie Meremans (Asse/Wemmel)
Veerle Caus (Zellik)
Zorgteam: Veerle Caus (Zellik)
Dorien Coenraets – vervanger tot dec : Elke Everaert (lager Asse)
Nina Cools (kleuter en lager Wemmel)
Lennie Debergh (lager Asse)
Nathalie Meremans (Asse)
Nathalie Standaert (kleuter Asse)
Lucia Stevens (lager Asse & Zellik)
Katrien Troch (kleuter Asse & Zellik)
Kato Van Belle (lager Zellik)
Dunia Van De Velde (lager Asse)
Nancy Verhertbrugge (kleuter Asse)
Kleuters Asse: Jongste kleuters: Delphine Callens
Kristel De Leeuw
Mariane Delo
Sofie Laenens
2e kleuterklas: Majella De Brucker
Kira Follet
3e kleuterklas Ellen De Boeck
Veerle Van Den Broeck
Kleuters Wemmel: Jongste kleuters: Lien Van Den Breen
Oudste kleuters: An Vandenhouten
Kleuters Zellik: Jongste kleuters: Daphné Basteyns
Romina Van Den Broeck
2e kleuterklas: Barbara Willems
3e kleuterklas: Karolien Troch
Lager Asse: 1e leerjaar: Frederik De Veylder
Rosie Van Den Eede
2e leerjaar: Kelly Arnoes – vervanger tot dec.: Emma Leroy
Lotte Van Den Bossche
3e leerjaar: Annelies Claus – Dunia Van De Velde
Dorien Coenraets – vervanger tot einde schooljaar: Eva De Pauw
4e leerjaar: Lien Roelandt – Dunia Van De Velde
Jasmyn Wyns
5e leerjaar: Bart De Velder
Pieter Van Droogenbroeck
6e leerjaar: Yenthe Beeckmans
Hadewych Van Hoefs
Lager Wemmel: 1e graad: Anouk Stoffels
Nina Cools
Lager Zellik: 1e leerjaar: Freya Verdickt
2e leerjaar: Sara Van Belle
3e leerjaar: Venessa De Paduwa
4e leerjaar: Shana Duyck
5e leerjaar: Meena Craps – Kato Van Belle
6e leerjaar: Karin Van Dienst
Turnleerkrachten: Brecht Ameys
Klaas De Baerdemaeker
Kenny Christiaens
Heidi Devré
Bijzondere leermeesters: RK Godsdienst: Marijke Van Neygen – Albert De Crée
Zedenleer: Kristine Steppé – Christine Hoenraet
P Godsdienst: Renaat Paternoster
Isl. Godsdienst: Nadia Bibari – Rachid Chaghrouchen
Ort. Godsdienst: Maria De Bom